INFORMACJA ODNOŚNIE DANYCH OSOBOWYCH

Szanowni Państwo,
W związku z wejściem w życie nowych przepisów o ochronie danych osobowych (RODO), uprzejmie informujemy, że podane przez Państwa dane osobowe (imię, nazwisko, adres, adres e-mail oraz numer telefonu) są wykorzystywane przez administratora w celu przekazywania informacji związanych z przygotowaniem dla Państwa wycen i realizacji zamówień na: produkty zamieszczone na naszej stronie, projekty nowych urządzeń, wykonanie prototypów nowych urządzeń,

Administratorem danych jest firma PPHU Spider Tomasz Zawadzki  ul. Kopernika 9  32-020 Wieliczka

Podane przez Państwa dane będą przechowywane przez administratora przez okres 12 miesięcy od ostatniego kontaktu. Podane dane osobowe nie będą udostępniane podmiotom trzecim chyba, że nastąpi konieczność udostępnienia tych danych podmiotom świadczącym usługi informatyczne, prawne lub księgowe na rzecz administratora albo organom nadzorczym.
Podstawą przetwarzania danych osobowych jest Państwa zgoda wyrażona w umowie, ofercie bądź formularzu kontaktowym. Państwa dane osobowe nie będą przekazywane do krajów trzecich lub do organizacji międzynarodowych.

Podanie nam danych osobowych jest dobrowolne, jednakże ich niepodanie skutkować będzie brakiem możliwości korzystania z usług świadczonych przez administratora.
Posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, ich sprostowania, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, a także usunięcia (co również wiąże się z zakończeniem korzystania z usług świadczonych przez administratora.).
Informujemy również, że są Państwo uprawnieni do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych z tytułu naruszenia przepisów dotyczących ochrony danych osobowych

Wszelkie żądania w tym zakresie należy kierować na adres e-mail: spidertz@gmail.com

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

Spider24.pl

ul. Mikołaja Kopernika 9
32-020 Wieliczka
Tel.: (12) 278-42-59
Kom.: 607 441 596