Historia

Jesteśmy obecni na polskim rynku od 1989 roku.
Od początku naszej działalności w centrum naszego zainteresowania znajdowały się urządzenia pomiarowo diagnostyczne – zwłaszcza dla motoryzacji.
Począwszy od nieskomplikowanych obrotomierzy – aż po rozbudowane Multitestery – oferujemy urządzenia przydatne i sprawdzone zarówno w warunkach warsztatowych jak i codziennym użytkowaniu przez setki kierowców i mechaników.

Innowacyjność

Osobnym działem produktów są urządzenia pomiarowo sterujące do jednostek pływających.
Od 2005 roku w setkach jachtów motorowych całej Europy pływają i służą właścicielom nasze Kontrolery umożliwiające odczyty parametrów użytkowych oraz Panele Sterujące – dotykowe lub foliowe – doskonale spełniające rolę włączników funkcji dużych mocy.

.

Rozwój

Zdecydowana większość naszych wyrobów to nasze autorskie projekty – począwszy od pomysłu – poprzez cały tok projektowania aż po wykonanie końcowe.
Stąd łatwość serwisowania i szybkość reakcji w razie jakichkolwiek problemów. Nasz klient nie czeka na podzespoły w razie ew. usterki. Wszystko czeka na niego. Wszystkie wyroby mają 12 lub 24 miesięczną gwarancję i serwis pogwarancyjny. Nieustannie udoskonalamy nasze produkty i jesteśmy otwarci na pomysły i propozycje nabywców.